<

Click to chat
 
 • Radio Muzika - 24/7

 • Bardhe Gega & Ramush Krasniqi - BJONDINA 2024

 • Murat Gjoniku - Nona t`bon te fala 2024 - Nona t`bon te fala 2024

 • Vida Kunora & Perlat Sheqeri - Ma fal Diellin, e t'fali Hanen 2024

 • Sedat Rama - Meine Liebe 2024

 • Elizabeta Marku - Sje nafaka jeme 2024

 • Nadi & Nexhat Rama - Mka marr Malli per Gjermani 2024

 • Albrim Llapqeva - Je ma e mira 2024

 • Hamza & Albrim Llapqeva - Mka marre malli 2024

 • Blerina Dibra - Sherbetlie

 • Resa & Merita & Filja - Potpuri 2024

 • Arton Zogaj - Derti i Gurbetqarit

 • Bardhok Prebibaj & Ndue Shytani & Fran Kodra - Jeta po sillet Treva 2022

 • Dhurata Aliaj - Kolazh 2022

 • Resmije Krasniqi & Dugagjin Kastrati - Vella e Moter 2023

 • Nebi Dauti - Kenge gurbeti

 • Gazmend & Buqe Rama & Hajriz Berisha - Potpuri 2024

 • Resa & Merita & Filja - Potpuri 2024

 • Luiza Reka - Pse moj 2024

 • Mirjeta Qelaj - Po te baj be 2024

 • Kole Prend - Pergjithemone jam kthy n`Atdhe

 • Nebi Dauti - Moj lahuta e Shqiptarise

 • Nikoll Gjini - Motra me tre vllazen (Marie Shllaku) 2024

 • Pellumb Vrinca - Mos ban keq se mire ke ba

 • Blerina Dibra - Mka rrit baba si nje lule 2024

 • Ramadan Sahiti - Me mall tanin 2024

 • Nebih Dauti - Moj lahuta e Shqiptarise

 • Xhafer ft Vlora Ahmetaj - Ma thuaj nje fjale 2024

 • Merita Gashi & Merita Sahiti - Lotet e mergimtarit 2024

 • Mirgen Zela - Jam Kuksian e ktu ka burra 2023

 • Keli & Pandora Gostivari - GRUJA BOSS 2023

 • Gezim Zefi - Dukagjin per ty m'knon zemra 2024

 • Nebi Dauti & Sadik Fazliu - Kenge kushtuar Gezim Bajramit dhe Petrit Uka

 • Gjovalin Shani - Due me t'vet moj çifteli 2021

 • Feride Dushaj - Djersë e lotë na i mori gurbeti 2023

 • Dhurata Aliaj - Col Delia 2023

 • Viola Shqau - Amaneti i Nanes 2024

 • Nebi Dauti - Zef Ndue Gjoka

 • Blerina Dibra & Pellumb Vrinca - Amanet si je moj Nane

 • Agim Shytani - Agim Shytani Si erdh Jeta 2024

 • Luiza Reka - Pse moj 2024

Telegrafi Telegrafi - Portali me i madh me Lajme ne Shqip | Lajmet e fundit Shqip

 • Ky vullkan në Antarktik hedh 80 gramë ar në ditë me vlerë 6000 dollarë në ajrin e akullt
  by Gazmend Kajtazi on May 17, 2024 at 11:27 pm

  Mali Erebus fsheh një nga vullkanet më aktivë në botë, i cili çdo ditë hedh rreth 80 gramë ar në ajrin e ftohtë të Antarktikut Antarktiku është një kontinent i akullt me temperatura jashtëzakonisht të ulëta, por ka edhe aktivitet të fortë vullkanik. Vullkani Erebus, i cili është një nga 138 vullkanet aktive në Antarktik, The post Ky vullkan në Antarktik hedh 80 gramë ar në ditë me vlerë 6000 dollarë në ajrin e akullt appeared first on Telegrafi.

 • Të vjellat gjatë shtatzënisë shqetësojnë shumë nëna të ardhshme
  by Gazmend Kajtazi on May 17, 2024 at 10:22 pm

  Mund të jetë e rrezikshme, ja kur duhet të shkoni te mjeku Shumë nëna të ardhshme, rreth 50-60 për qind e tyre, kanë të përziera të lehta në shtatzëninë e hershme. Mirëpo, ndonjëherë këto të përziera mund të jenë shumë të theksuara. Gratë shtatzëna vjellin disa herë në ditë dhe në rastin e toksikozës së The post Të vjellat gjatë shtatzënisë shqetësojnë shumë nëna të ardhshme appeared first on Telegrafi.

 • Si të blini dhe vishni një kostum: Ekziston një rregull i madh kur bëhet fjalë për xhaketat me tre kopsa
  by Gazmend Kajtazi on May 17, 2024 at 10:12 pm

  Edhe pse kostumi nuk e bën mashkullin, detajet janë shumë të rëndësishme për të lënë përshtypje të mirë Rregulli bazë është që kostumi duhet të ndjekë në mënyrë të përsosur linjat trupore të atij që e vesh, nuk duhet të jetë shumë i vogël apo shumë i madh. Nëse kostumi nuk ka përmasat e duhura, The post Si të blini dhe vishni një kostum: Ekziston një rregull i madh kur bëhet fjalë për xhaketat me tre kopsa appeared first on Telegrafi.

 • Dhjetë nënshkrimet më të mira të Jurgen Klopp si trajner i Liverpool – Salah, Mane dhe të tjerët
  by Lavdim Pireva on May 17, 2024 at 9:59 pm

  Trajneri legjendar gjerman, Jurgen Klopp do t’i jep lamtumirën “Anfield Road”, ndërsa mediumi Goal ia ka renditur blerjet më të mira të aventurës së tij nëntëvjeçare. Koha e Jurgen Kloppit si trajneri i Liverpoolit është pothuajse në fund – dhe ka qenë një udhëtim i bukur. Reds ishin në rrëmujë të plotë kur ai mori The post Dhjetë nënshkrimet më të mira të Jurgen Klopp si trajner i Liverpool – Salah, Mane dhe të tjerët appeared first on Telegrafi.

 • Irina Shayk mahnit me një veshje të zezë, teksa po lundronte me një varkë në fushatën e re të Michael Kors
  by Lavdije Rexhepi on May 17, 2024 at 9:59 pm

  Irina Shayk ishte mishërimi i magjepsjes në një fushatë të re të Michael Kors, ndërsa shëtiti me varkë nëpër Majami me pamje të ndryshme seksi, duke përfshirë një fustan të zi një-copë dhe me tegela. Ndërsa promovonte aromën e re të stilistit, Pour Femme, e cila u lançua në vitin 2024, modelja ruse, 38 vjeçe, The post Irina Shayk mahnit me një veshje të zezë, teksa po lundronte me një varkë në fushatën e re të Michael Kors appeared first on Telegrafi.

TV-SHENJA Lajme , informacion , Seriale, Emisione, Kuriozitete

Weather forecast

Embed the radio on your website
<iframe src="https://radiomuzika.com/?radio_player=3&embed" width="100%" height="300" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>

Vlerësoni radio muzika

0 / 5

Renditja e faqes:

Radio Muzika Përshëndetje vizitor i dashur, dërgoni një mesazh dhe Ju do të keni përgjigjen tonë!

We would love to hear from you!

Please record your message.

Record, Listen, Send

Allow access to your microphone

Click "Allow" in the permission dialog. It usually appears under the address bar in the upper left side of the window. We respect your privacy.

Microphone access error

It seems your microphone is disabled in the browser settings. Please go to your browser settings and enable access to your microphone.

Speak now

00:00

Canvas not available.

Reset recording

Are you sure you want to start a new recording? Your current recording will be deleted.

Oops, something went wrong

Error occurred during uploading your audio. Please click the Retry button to try again.

Send your recording

Thank you